Sipas informatave qe posedojm Vllai i Ismail Bardhit liderit nen hije te Alternatives ka Motren e Hajrullah Misini – Shpati per gru.Cfar po mshef Afrim Gashi dhe cfar do te arin

Sot e prita në zyrë z. Hajrullah Misini – Shpati, i cili – duke parë frymën e re që po krijohet në këto zgjedhje – ka…

Publiée par Afrim Gashi sur Jeudi 27 février 2020