Skerdi Ago po sjell pjesën e dytë të këngës “Tradhtare”.
Tre vite më parë, Skerdi Ago publikoi këngën “Tradhtare”, e cila u prit shumë mirë në publik, shkruan lajmi.net.Projekti i Skerdit numëron afro 7 milionë klikime në kanalin YouTube, ndërsa tani ai ka një befasi për fansat.

“GJITHÇKA QË E BËJ, E BËJ PËR TY”, KËNGËTARI SHQIPTAR ME FJALË PREKËSE PËR TË BIRINKëngëtari bëri të ditur se po sjell pjesën e dytë të këngës “Tradhtare” dhe paralajmëron se do të jetë super-baladë.“TRADHTARE 2 eshte gati. Behuni gati ju qe jeni te dashuruar sepse eshte nje super balade”, ka shkruar ai.