Tayna sapo ka publikuar projektin e ri muzikor.Tayna ka menduar për fansat edhe gjatë kësaj periudhe kur të gjithë janë të izoluar.

Reperja sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A je”, të cilin kësaj radhe e solli pa videoklip..

Për tekstin e këngës u kujdes vet Tayna, miksimin e bëri Cricket, ndërsa për beatin u kujdes O.Y. Production.

Reperja, si shumë të tjerë ka anuluar për momentin të gjitha planet që kishte rreth koncerteve dhe po qëndron e mbyllur në shtëpi.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Tayna, të cilën e solli për fansat që këto ditë janë të mbyllur në shtëpitë e tyre.