Reperja Tayna, e cila ka vazhduar aty ku e la vitin 2019 edhe në 2020-ën, ku lansoi një hit me reperin Mozzik, ka një mendim interesant për vetveten

Zakonisht reperja bën komente interesante në rrjetet sociale kur me të filluar viti ajo solli hitin e saj bashkë me reperin Mozzik.

Kënga, e cila u lansua para një jave ka më shumë se 14 milionë kliklime në youtube dhe është njëra prej këngëve më të mirëpritura në këtë fillimvit.

“Edhe m’i pas tri jetë, e sheh që jam tjetër dimension”, ka shkruar ajo në statusin e saj të fundit.

Ndryshe, reperja pritet që edhe sivjet të jetë në trend për këngët e saj të rej, ashtu sikurse ishte viteve të kaluara. /GazetaExpress/