Tayna nuk njihet në këtë fotografi që i është publikuar në rrjetet sociale.

Reperja nga Prizreni, Doruntina Shala apo siç njihet me emrin artistik Tayna, e cila pothuajse gjithnjë mahnit fansat sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale.

E së fundmi, kanë qarkulluar disa imazhe të Taynës kur ajo ishte më e re dhe para se të bëhej e famshme.

Fotografitë mund t’i shihni më poshtë e si ju duket dhe sa ka ndryshuar artistja shqiptare vlerësojeni vetë.

Doruntina vitin e kaluar bëri debutimin e fuqishëm në skenën tonë muzikore por që akoma po e mban ‘fronin’.