Pas një periudhe mjaft të ngjeshur me projekte të reja dhe koncerte të shumta, Dafina Zeqiri ka gjetur pak kohë për tu relaksuar me familjen e saj.

Këngëtarja e shumë hiteve ka udhëtuar drejt ishujve Maldive për të kaluar ca ditë pushimi.

Nga atje Dafina Zeqiri po publikon pamje së bashku me motrën, Tiki Zeqiri dhe nënën, Buqen.

Këngëtarja nuk ka hezituar të pozojë dhe në bikini, ndërsa ka treguar format e përsosura.