Gold Ag ka publikuar projektin e ri muzikor.

Gold Ag me këngën e publikuar ka prekur një temë mjaft të nxehtë të politikës, ai i këndon ‘UÇK’-së në projektin e ri.

Kënga e publikuar gjatë orëve të para të mëngjesit është kompletuar në një kohë rekord, madje i është punuar edhe klipi.

Video-klipi është xhiruar në Prekaz pranë varrit të Adem Jasharit dhe heroit tjetër Shkëlzen Haradinaj.