Para pak minutash ka ndodhur një shkëmbim me armë në Çair ndërkohë që ende nuk dihen motivet e kësaj zënke dhe shkëmbimi

Policia ka konfirmuar të shtënat duke informuar se me plagë kan përfunduar dy vellezer nga Cairi.ShkurtShqip mëson se jan jashtë rrezikut për jetë.

Sipas MPB-së, zyrtarët e policisë kanë dalë menjëherë në vendngjarje dhe po punohet në zbardhjen e rastit