Gjiko dhe Nora Istrefi sapo publikuan projektin e tyre të ri “Anna”.

Kjo këngë është bashkëpunimi i dytë i dyshes pas këngës së parë “gabimet”, përcjell ORAinfo.

“Anna” u paralajmërua disa ditë me radhë për fansat.

E duket se ky projekt do të jetë një hit i ri i këngëtarëve.