Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli është aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo në Instagram publikon foto të ndryshme në të cilat shfaqet joshëse, e në një postim të fundit e ka bërë dallimin se si pozojnë njerëzit në Instagram dhe si rrinë në realitet.

Në njërin postim ajo ka përpara vetes pije me limon e në tjetrin shfaqet duke e kafshuar limonin.