Ballina MAGAZINA Enca publikon fotografi në të cilën shfaqet pa makijazh

Enca publikon fotografi në të cilën shfaqet pa makijazh

Jemi mësuar ta shohim Enca Haxhinë në poza nga më të ndryshmet, përmes të cilave ngacmon imagjinatën e gjinisë së fortë.

Kësaj radhe, këngëtarja ka vendosur ta publikojë një fotografi, në të cilën është paraqitur pa makijazh.

Jemi mësuar ta shohim Enca Haxhinë në poza nga më të ndryshmet, përmes të cilave ngacmon imagjinatën e gjinisë së fortë.

Kësaj radhe, këngëtarja ka vendosur ta publikojë një fotografi, në të cilën është paraqitur pa makijazh.

“Hej, jam unë”, është përshkrimi i shkurtër i fotografisë së publikuar në Instagram, ku ajo numëron mbi 2.1 milionë ndjekës.

Javë më parë, Enca e ka publikuar këngën e re me titull “Mwah”, e cila është ritmike dhe e zhanrit pop, ndërsa është pëlqyer nga fansat e muzikës së saj.

Videoklipi i kësaj kënge u publikua në YouTube më 15 nëntor dhe deri më tani e ka kaluar shifrën prej një milion shikimesh në shërbimin e popullarizuar të shpërndarjes së videove.