Emily Ratajkowski gjithmonë ka dëshirë që të bie në sy, sidomos kur bën foto në bikine por kësaj radhe ajo ka lënë pak “nam” me burrin e saj, Sebastian Bear-McClard derisa po pushon në Maldive

Ajo ka zgjedhur që të merr diell me partnerin dhe burrin e saj në Oqeanin Indian.

Emily Ratajkowski ka vazhduar që t’i tregojë fansave të tyre pjesë nga asetet e saj në udhëtimin e saj përrallorë në Maldive.

Të hënën (sot), Emily ka postuar një seri fotosh bashkë me burrin e saj Sebastian Bear-McClard.

Modelja, është siguruar që të jetë sa me në qendër të vëmendjes derisa është parë në krahët e aktorit 32 vjeçar.