NUK KA MË DYSHIME, DIEGO GODIN DO LARGOHET PAS VETËM NJË SEZONI NGA INTERI DHE DO KALOJË TEK KALJARI. ISH-MBROJTËSI I ATLETIKO MADRIDIT ERDHI TEK ZIKALTËRIT SI LOJTAR I LIRË, POR AVENTURA E TIJ ME INTERIN ZGJATI VETËM NJË VIT.