Azet javë më parë kishte thënë se do largohet nga muzika përkohësisht, për shkaqe familje, shkruan lajmi.net.

Reperi tani përmes një postimi të bërë në Instagram ka bërë të ditur s gjatë këtij muaj do publikoj një këngë të re për të cilën ka bashkëpunuar me Yacine Brahimi.

Porjekti i cili titullohet ‘Hayabusa’ do të lansohet më 28 nëntor, dhe është punuar edhe me klip. /Lajmi.net/