edri Vula nuk po ndalet

Reperi kosovar Ledri Vula pasi që lansoi këngën 10/10, në bazë të secilës quhet edhe albumi i tij, ai sot ka sjell edhe një këngë për fansat e tij.

Derisa Kosova po kalon ditët në karantinë, reperi kosovar nuk ka zgjedhur që të rri duarkryq dhe sot ka sjell këngën e tij me spot, “Alien”.

Kjo këngë është realizuar me një spot ndryshe derisa Ledri paraqitet vetëm në një skenë dhe pas tij duken disa burra me maska.

Në tekstin e këngës Ledri më shumë flet për suksesit të cilat thotë se ka arritur nga qielli dhe ai është “më artisti” në të gjithë.